Witamy na stronie. Dzisiaj jest Czwartek, 28 Styczeń 2021r.

O SPÓŁDZIELNI
INFORMACJE

ZASOBY
AKTY PRAWNE

NEWSLETTER1. Ogłoszenie o zmianie opłaty z tytułu eksploatacji i funduszu remontowego - dodano 2020-03-31

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Przodownik” w Tomaszowie Maz. informuje, że z dniem 1 lipca 2020r., zgodnie z Uchwałą Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Przodownik” z dnia 25.03.2020r. zmianie ulegają opłaty z tytułu eksploatacji i funduszu remontowego tj. obniżenie opłaty na fundusz remontowy o 0,10 zł/m2, przy jednoczesnym podwyższeniu opłaty eksploatacyjnej o taką samą kwotę 0,10 zł/m2.

Wyjaśniając powyższe Zarząd podkreśla, że powyższa zmiana nie wpływa na aktualną globalną wysokość opłat za poszczególne lokale mieszkalne oraz lokale użytkowe własnościowe i wynika z konieczności zabezpieczenia opłat eksploatacyjnych w związku ze zmianami gospodarczymi wynikającymi z istniejącej sytuacji rynkowej.

W związku z nadzwyczajnymi okolicznościami tj. wprowadzeniem rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 roku w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (DZ.U.2020.491 z dnia 2020.03.20) w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, publikacja zmian wysokości opłat eksploatacyjnych związanych z utrzymaniem budynków następuje poprzez ogłoszenie w siedzibie Spółdzielni oraz na stronie internetowej Spółdzielni, z zachowaniem terminu trzech miesięcy wynikającego z treści art. 4 ust. 7 ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych.<< powrótEKO Prodownik

Zasady selektywnej zbiórki odpadów
e-Czynsze
Wejście do systemu
e-Czynsze


osiedla Spółdzielni Mieszkaniowej Przodownik
osiedla Spółdzielni Mieszkaniowej Przodownik
osiedla Spółdzielni Mieszkaniowej Przodownik

Pliki do pobrania
Wzór wniosku na przeniesienie własności lokalu - pobierz
Deklaracja o wysokości dochodów - pobierz
Wniosek o przyznanie dodatku mieszkaniowego - pobierz
Oświadczenie o ilości osób w lokalu - pobierz
Oświadczenie o ilości osób w lokalu z Kartą Dużej Rodziny - pobierz

Pokaż wszystkie pliki

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przodownik" w Tomaszowie Mazowieckim © 2007 - 2020